- Zestaw 2 szt. słoików na jogurt i desery o pojemności 440 ml wraz z pokrywkami i łyżeczkami. Idealne do podawania pojedynczych porcji deserów, a także smarowideł.
- Zestaw dwóch słoiczków na jogurt - Zestaw zawiera dwa słoiczki o pojemności 440 ml w zestawie z bambusową pokrywką oraz łyżeczką. Idealne do serwowania jogurtów, deserów, przetworów oraz smarowideł. Słoiczek został zaprojektowany tak, aby umożliwić wygodne przechowywanie łyżeczki przy słoiku. Dzięki temu łyżeczka jest zawsze pod ręką, a całość tworzy praktyczny i estetyczny zestaw do serwowania deserów. Słoiki mają wymiary 11 x 10 x 10 cm, łyżeczka ma długość 13 cm.
- Wykonane z borokrzemowego szkła - Słoiki wykonane są z przezroczystego szkła. Pokrywki posiadają uszczelkę i są wykonane z drewna bambusowego. Łyżeczki wykonane z drewna bambusowego.
- Szczelne zamknięcie - Dzięki szczelnemu zamknięciu, pokrywki pomagają utrzymać świeżość jogurtów, deserów, smarowideł i innych produktów, zapewniając, że pozostaną one w idealnym stanie przez dłuższy czas.
- Uniwersalne zastosowanie - Słoiki świetnie sprawdzą się do podawania pojedynczych porcji podczas imprez, przyjęć oraz w codziennym użytkowaniu. Dzięki pokrywkom można w nich bezpiecznie przechowywać różnorodne produkty, od deserów i jogurtów po przyprawy i miód.
- Wygodne użytkowanie - Słoiki są odporne na wysokie temperatury od -20°C do 120°C. Słoik bez pokrywki nadaje się do mikrofalówki. W zestawie praktyczna łyżeczka
Dwa słoiki na jogurt w komplecie ze szczelnymi pokrywkami oraz łyżeczkami. Przydatne do serwowania i przechowywania jogurtów, deserów, przetworów oraz przypraw. Słoiki mają elegancki wygląd, który pozwoli odpowiednio wyeksponować umieszczone w nim potrawy i desery. Słoiczki te sprawdzą się doskonale w branżach gastronomicznej, cukierniczej, hotelarskiej oraz cateringowej, gdzie estetyczne i praktyczne rozwiązania są kluczowe do serwowania i przechowywania produktów. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
















