Nowość
- Szklany kubek z zaparzaczem i pokrywką. Kubek ma pojemność 400 ml. Idealny do parzenia herbaty liściastej, ziół oraz naparów.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.Więcej
ProducentVELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.Adres:
Nedošín 132Kod pocztowy: 570 01Miasto: LitomyšlKraj: CzechyAdres email: zasilka@orion.lit.cz
Podmiot odpowiedzialnyVELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.Adres:
Nedošín 132Kod pocztowy: 570 01Miasto: LitomyšlKraj: CzechyAdres email: zasilka@orion.lit.cz
Symbol
139816
Kod producenta
5900670101876
Długość produktu
11,5 cm
Materiał
szkło
Szerokość
8 cm
Wysokość
11 cm
Pojemność
400 ml
Waga (g)
211
Kolor dominujący
przezroczysty
Dodatkowo
Do pobrania
- Szklany kubek z zaparzaczem o pojemności 400 ml - Praktyczny kubek do parzenia herbaty liściastej, ziół oraz naparów. Pozwala wygodnie przygotować ulubiony napój bez fusów. Idealny do codziennego użytku w domu i biurze. Doskonały do przygotowywania herbat, ziół, naparów owocowych, a także do serwowania aromatycznych napojów. Sprawdzi się w domu, biurze oraz jako pomysł na prezent. Kubek ma wymiary zewnętrzne: 11,5 x 8 x 9 cm, wysokość z pokrywką wynosi 11 cm.
- Wykonany z odpornego szkła borokrzemowego - Kubek wraz z zaparzaczem i pokrywką wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego odpornego na wysokie temperatury. Materiał nie wchodzi w reakcję z napojami, zachowując ich naturalny smak i aromat.
- Wyjmowany szklany zaparzacz - Posiada praktyczny zaparzacz z drobnymi otworami, który skutecznie zatrzymuje liście herbaty i zioła. Po zaparzeniu można go łatwo wyjąć, a napój pozostaje klarowny.
- Wygodne korzystanie - Kubek wyposażony w poręczne ucho oraz dopasowaną pokrywkę, która utrzymuje temperaturę naparu. Przezroczyste szkło pozwala obserwować proces zaparzania, co nadaje mu wyjątkowy urok.
- Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Kubek jest odporny na temperaturę od -20°C do 150°C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, można podgrzewać w nim napoje w mikrofalówce.
Efektowny kubek z zaparzaczem i pokrywką. Serwowane w nim napoje prezentują się bardzo efektownie, więc świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych do serwowania w oryginalny sposób herbaty. Klasyczny kształt i oryginalne rozwiązanie z zaparzaczem sprawi, że efektownie prezentuje się na stole. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię